STRONY WWW


   Strony projektowane przez GFX3D Studio tworzone są w bardzo dużym stopniu z wykorzystaniem grafiki 3D, dzięki temu są to strony wyjątkowe i co ważne wszelkie ewentualne aktualizacje, które również mogę wykonywać na życzenie Klienta mogą być szybko realizowane dzięki bogatej bazie danych z obiektami 3D, która jest tworzona równolegle z projektem strony WWW.

 

   W GFX3D Studio Klient sam decyduje jak ma wyglądać jego strona. Naszą zaletą i wyróżnikiem jest to, że nie stosujemy szablonów jak ma to miejsce w przypadku zdecydowanej większości firm zajmujących się wykonywaniem tego typu usług. W przypadku szablonowych stron tych firm istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że zamiast wyróżniającej się strony Klient otrzyma witrynę, która będzie mało oryginalna i do tego łudząco podobna do wielu już istniejących.

 

   W GFX3D Studio każda strona WWW tworzona jest indywidualnie i ściśle wg wymagań naszych Klientów, którzy na każdym etapie realizowanego projektu mają do niego wgląd i prawo decydowania o jego nawet najmniejszych elementach. Dzięki czemu strona wykonana przez GFX3D Studio wygląda dokładnie tak jak ją sobie wymarzyli nasi zleceniodawcy.

 

   Oczywiście, jeżeli Klienci sobie tego życzą nasi kreatywni graficy mogą także samodzielnie od początku do końca stworzyć projekt i wykonać stronę WWW wg własnego pomysłu. Stworzona przez nas strona będzie na pewno oryginalna, czytelna i estetyczna dzięki m.in.: zastosowanym elementom trójwymiarowego środowiska, efektom dynamicznym i użytecznym skryptom.

 

   Jak wygląda tworzenie grafiki 3D w GFX3D Studio? Grafika 2D, czyli to, co np. rysujemy w programach graficznych (taki obrazek) jest ciężko później edytować i zmieniać. Aby zrobić grafikę w technice 3D należy najpierw stworzyć model, nałożyć na niego odpowiednie tekstury, (czyli określić, z jakiego materiału ma być wykonany) ustawić odpowiednie oświetlenie a następnie wyrenderować i zapisać w dowolnym formacie graficznym. Dzięki takiej technice obiekt przez nas stworzony jest całkowicie edytowalny. Możemy np. stworzyć model dowolnego przedmiotu i oglądać go (a także od razu wyrenderować) z dowolnej strony bez potrzeby żmudnego rysowania przedmiotu z różnych rzutów za każdym razem od początku. Proces ten jest bardziej skomplikowany niż proste rysowanie w 2D, lecz efekt finalny jest nieporównywalnie lepszy i bardziej użyteczny. Takie są właśnie strony, które tworzymy. Twój znak firmowy możemy także przekształcić na postać 3D dzięki temu lepiej komponuje się ze stroną internetową, której wykonanie mamy nadzieję zlecisz właśnie nam.


HomeBack